calivitamlm.pl

jakie witaminy brac przed zajsciem w ciaze

jakie witaminy brac przed zajsciem w ciaze

Ostrzeżenie – Konsumenci powinni być ostrożni dyskonta opieki medycznej

W oświadczeniu złożonym do LA Times przez ostatniego prezydenta California Medical Association dr Dev GannaDev, stało się jasne, że wielu z tych, którzy oferują zniżki opieki medycznej są zasadniczo oszukiwanie tych, którzy mogą sobie na to pozwolić przynajmniej. Wielu z tych, którzy oferują zniżki plany medycznych faktycznie ukryć go jako ubezpieczenia medycznego w celu dupe ubogich.

Istnieje ogromna różnica pomiędzy zniżkami opieki medycznej i planów ubezpieczeń medycznych. Plany ubezpieczenia medyczne zapewnić pokrycie, które będą płacić za koszty zabiegów medycznych w zamian za miesięczną premię. W rzeczywistości, pod pewnymi warunkami, cała ustawa medyczne zostaną pokryte w przypadku sytuacji awaryjnej. Jednak nie jest tak w przypadku najlepszych opieki medycznej. W zamian oferują dostęp do wyboru dostawców usług medycznych, którzy zgodzili się zapewnić zniżki usług medycznych członkom planu. Jest bardzo prawdopodobne, że różnica między planem i ubezpieczenia może łatwo prowadzić do konkretnej osoby nie otrzymują niezbędnego leczenia.

Stan Massachusetts był pierwszym do walki ze zniżkami opieki medycznej, które wcielali się za coś, czego nie ma. California dołączył i działa na niekorzyść przedsiębiorstw, które prowadzą specjalnie konsumentów w błąd, lub którzy czynią niejednoznacznych wypowiedzi na temat swoich produktów. Ponad 150 skargi zostały otrzymane w Kalifornii sam o firmach, które są nielicencjonowane, ale sprzedają zniżki dentystycznych planów i zdrowia.

Ci, którzy są kierowane pierwsze są najbardziej narażone. Często są to ludzie, którzy mogą sobie pozwolić na błąd, przynajmniej finansową i są rzeczywiście szukają sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze. Oni często nie zdają sobie sprawy z różnicy dopóki faktycznie potrzebują ubezpieczenia medycznego, w tym momencie jest już za późno.

Niektóre firmy nie istnieją uzasadnione obniżone które sprzedają plany medycznych. Są urażeni pracach California Medical Association przeciwko swojej branży. Będą one informować o tym, że istnieje wiele legalnych firm tam świadczących usługi wysokiej jakości, które powinny być przynajmniej rozważyć.

Jest orzeźwiający, aby zobaczyć, że California Medical Association zajmuje się dobrem konsumentów Kalifornii i dokłada wszelkich starań, aby je wychowywać więc umożliwić najlepsza decyzja dotycząca różnych opcji programu zdrowotnego, które są tam. Konsumenci muszą znać i rozumieć różne produkty i usługi oferowane aby pomóc w pokryciu planu medycznego. Dobrze poinformowany publicznego sprawia lepsze decyzje. Ludzie powinni się upewnić, że w pełni zrozumieć, jaki rodzaj planu kupują zanim część z pieniędzy.

– autor artykułu