calivitamlm.pl

jakie witaminy trzeba brac zeby zajsc w ciaze

jakie witaminy trzeba brac zeby zajsc w ciaze

Różnica polega na tym, że gdy dana osoba zostanie rozwiązana lub zwalnianych, pracodawca nie ponosi odpowiedzialności lub mogących pokryć część kosztów ubezpieczenia, które pracodawca został obejmującego jest. Dla zachowania przejrzystości podamy przykład: osoba została zatrudniona przez pracodawcę abc i niestety jest zakończone. Pracodawca ma trzydzieści pięć pracowników i oferuje plan ubezpieczeń zdrowotnych grupy, którą pracodawca płaci pięćdziesiąt procent kosztów ubezpieczenia ($ 200 jest płacona przez pracownika do ubezpieczenia i $ 200 jest wypłacane przez pracodawcę). Likwidowanego pracownik powinien mieć prawo do co najmniej 18 miesięcy opieki COBRA. Jednakże, ponieważ pracodawca zwolnił pracownika pracodawca nie jest już prawdopodobne (nie wymagane), aby pokryć koszt ubezpieczyć (lub pięćdziesiąt procent, że pracodawca został obejmującą). Mimo, że rząd federalny przedstawił możliwość otrzymania korzyści COBRA co najmniej 18 miesięcy, zwalnianych COBRA beneficjent będzie zobaczyć jego koszt ubezpieczenia przejść od $ 200 za każdy miesiąc 400 $ miesięcznie. Nie ma gorszy czas na zwiększone koszty niż gdy jednostka traci dochody!

Istnieją dodatkowe alternatywy. Pytany o COBRA, reakcja większości jednostki jest „COBRA jest drogie”. Jak już omówione w tym artykule, to nie jest takie COBRA jest drogie, ale to jest fakt, że zakończone osoba musi przejąć część płatności pracodawcy. Wiele razy jest więcej niedrogich opcji poprzez zakup indywidualny plan opieki zdrowotnej. Indywidualne plany opieki zdrowotnej są oparte na historii zdrowia danej osoby wobec zdrowia grupy (zazwyczaj plany zdrowia grupą są droższe od indywidualnego planu opieki zdrowotnej, ponieważ składki są oparte na ogólny stan zdrowia grupie). Niestety, gdy dana osoba została zwolniona, on lub ona jest skupienie się na stwierdzenia, że ??”nowe zadanie” i ma niewiele czasu na zakupy do indywidualnych planów zdrowotnych.Jednak przy czym liczba bezrobotnych na wszystkich wzloty czas, czas, że ludzie są bezrobotni lub niepełne zatrudnienie rozszerzył. Skoro tak, to byłoby rozsądne, aby spędzać czas porównując indywidualne plany opieki zdrowotnej w porównaniu do opcji COBRA dostępne.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących niedrogie ubezpieczenie zdrowotne dla bezrobotnych, zobacz niedrogie ubezpieczenie zdrowotne bezrobotnych artykuł na niski koszt ubezpieczenia zdrowotnego Texas miejscu. Oszczędności mogą być znaczne lub Twoja sytuacja może sprawić, że opcja COBRA lepiej. W każdym razie, to zawsze lepiej być informowany.

– autor artykułu