calivitamlm.pl

jakie witaminy dla 3 miesiecznego dziecka

jakie witaminy dla 3 miesiecznego dziecka

Ubezpieczenie zdrowotne nie jest w niebezpieczeństwie w patencie – Sicko Is Wrong

Nie dlatego, że jestem przeciwko Michaela Moore’a lub jeden z tych „anty-Moore” chłopaki, ale całkowicie brakowało faktów w tym filmie. Skupił się na mniejsze grupy, które miały nieszczęścia z systemem medycznym tutaj.

Mogę wam zagwarantować, jeśli spojrzeć na tyle mocno w Kanadzie, Francji, Wielkiej Brytanii, na Kubie lub w jakimkolwiek innym kraju, znajdziesz niezliczone historie ludzi, nie jest zadowolony z systemu medycznego tam.

Mówię osobiście jako osoba, która jest życie zostało zapisane przez system opieki medycznej w Stanach Zjednoczonych – w ubiegłym roku spadłem bardzo chory i leżał w szpitalu przez 3 miesiące, z czego 6 tygodni był OIOM.

Otrzymałem najwyższą ostrożność w specjalistycznym ośrodku opieki, mój rachunek był ponad $ 300000 do I ani razu nie miałem żadnych kłopotów z mojej firmy ubezpieczeniowej! Oni nawet nie tyle o niej zaglądał.

Obejmowały one wszystkie moje lekarstwo, są objęte operacje, niezliczone testy i nie wspominając o $ 3,000 nocy pobytu w OIT przez 6 tygodni.

Są tam ludzie bez ubezpieczenia zdrowotnego w USA? Niestety tak.

Jednak Stany Zjednoczone mają również wiele ustaw, które chronią osoby z problemami zdrowotnymi z coraz spadła z ich towarzystwa ubezpieczeniowego. Głównym problemem jest uzyskiwanie zatwierdzone, jeśli nie masz ubezpieczenia i mieć wcześniej istniejącego problemu.

W tym przypadku najlepszym i jedynym (ale na pewno jest to możliwe) trasa jest dostać pracę w firmie, która oferuje korzyści. Jeśli jest to plan grupy, bez względu na to w jakim stanie masz, są wymagane przez prawo do pokrycia.

Tak więc, nawet pracę w lokalnym sklepie spożywczym (wielki łańcuch) i można uzyskać ubezpieczenie zdrowotne. Istnieją nawet stowarzyszenia, które oferują ubezpieczenie zdrowotne dla swoich członków jako część pakietu.

Jednak nadal można uzyskać ubezpieczenie zdrowotne, nawet na gruncie prywatnym – wystarczy rozejrzeć się i porozmawiać z wieloma firmami. Dlatego zaleca się używanie brokerów lub agentów wiele razy, pomagają one wykonać Leg-pracy dla Ciebie.

Zgadzam się, że amerykański system może nie być najlepsze, ponieważ miliony przejść bez ubezpieczenia w tym kraju – to źle. Ale, mówiąc z własnego doświadczenia, to również nie w pobliżu tak źle, jak Michael Moore czyni go być.

– autor artykułu