calivitamlm.pl

jakie witaminy podawac 9 miesiecznemu dziecku

jakie witaminy podawac 9 miesiecznemu dziecku

Główne Medical Health Insurance Information

Główne ubezpieczenie zdrowotnej jest popularnym rozwiązaniem niskie koszty opieki zdrowotnej i jest dostępny przez większość dużych firm ubezpieczeń zdrowotnych. Główne stopy medyczne są zwykle znacznie niższe niż w przypadku konwencjonalnych kompleksowych planów i są popularne wśród osób i rodzin, które dotyczy przede wszystkim pokrycia katastroficzne roszczeń.

Co robi major medyczne Ubezpieczenie zdrowotne pokrywa?

Koszty pokrywane są najbardziej katastrofalne, w tym szpitalnych i ambulatoryjnych kosztów, opłat pogotowie chorób i urazów, opłat Facility i honorariów pobieranych przez lekarzy, lekarzy i pielęgniarek. Dodatkowe elementy, które są na ogół te obejmują zabiegów chirurgicznych (w tym miejscu lub poza szpitalem), skanowanie CAT, MRI, radioterapię i chemioterapię, leki przeszczepu narządu, zakwaterowanie i wyżywienie, koszty sali operacyjnej i leków na receptę w szpitalu.

Kiedy należy major medyczne Ubezpieczenia Zdrowotnego być używany?

Ponieważ ten rodzaj polityki taniego często wyklucza większość wizyty w gabinecie (innego niż prewencyjna) i zasięg na receptę, główne plany medyczne są najbardziej popularne, gdy używany w połączeniu z kont oszczędnościowych zdrowia lub osób, które wystarczy na pokrycie katastrofalne roszczeń. Ponieważ składki są zwykle setki, a czasem tysiące dolarów niższe niż kompleksowych planów, oszczędności mogą być zdeponowane na wyodrębnionym rachunku lub wykorzystane do zapłaty innych rachunków. Ryzyko, oczywiście, jest to, że roszczenia szpitala pojawią się częściej niż oczekiwano, co skutkuje dużymi wydatkami out-of-pocket.

Co to jest High Ujemne Health Plan (HDHP)?

HDHP wymagane jest posiadanie konta Health Savings. Połączenie HDHP oraz Rachunku Oszczędnościowego Zdrowia zapewnia tradycyjne ubezpieczenie zdrowotne i opcji wolna od podatku, aby pomóc gromadzić oszczędności dla przyszłych kwalifikowanych kosztów leczenia.

– autor artykułu