calivitamlm.pl

jakie witaminy dawac 8 miesiecznemu dziecku

Nieporozumienie O Healthcare Reform

Wraz z nadejściem Healthcare Reform istnieje wiele nieporozumień tego nowego prawa. Wydaje się, że jeden widok na potrzeby niniejszego aktu prawa przystępnej opieki. Pierwszym błędem jest to akt jest ściśle plan w miejsce mniej szczęścia ekonomicznie; Jest to o wiele z obudowy. Nawet middle class Amerykanie przekonują koszt ubezpieczenia skandaliczne uderzając dolną linię ich też, że są te „płacze najgłośniej doświadcza nowych odliczeniami i wyższe składki. Nawet nie myśli o ich finanse, ludzie, którzy są ubodzy zdrowia są te, które posiada i będą korzystać z najbardziej ramach tej nowej reformy.

Drugim błędem jest, gdy słyszymy o zaangażowaniu rządu w niczym nie jest interpretacja, że ??to dla ludzi, którzy potrzebują pewnego rodzaju pomocy rządowej. Jest to dalekie od prawdy, w ostatnich latach przemysł ubezpieczenie zdrowotne nie została uregulowana lub nadzorowane tak, że musi być ochrona konsumentów przed ubezpieczycielami. Rząd hap ryzykownie udało Amerykanów poprzez umożliwienie ubezpieczycieli „, aby zapewnić ludziom ich wybór bez większego przepisami odpornych lub dokładny. Przez wiele lat ubezpieczyciele oceniło lub w ogóle odmówiono osób z wcześniej istniejących warunków możliwość posiadania ubezpieczenia zdrowotnego. Nowe przepisy miały dziać, aby ubezpieczenie zdrowotne dostępne dla każdego. Osoby, które kiedyś były uważane ubezpieczyć mogą teraz być ubezpieczony.

Trzecim błędem jest od dostawców usług medycznych. Niektórzy operatorzy uważają, że zmiana prawa jest dla biednych ludzi, którzy są kwestionowane ekonomicznie, a ubogich są jedynymi, którzy potrzebują pomocy rządowej; jest to dalekie od prawdy, jak również. Lekarze i ich pracownicy muszą się nauczyć i zrozumieć, że celem przystępnej opieki ustawy, jest tylko to, aby zapewnić zasięg i pomoc dla tych nie stać na ubezpieczenie zdrowotne na własną rękę.

– autor artykułu