calivitamlm.pl

jakie witaminy i mineraly na porost wlosow

Rodzina Pływak Vs Indywidualne Ubezpieczenie zdrowotne

Teraz, gdy już zdecydował, że chcesz mieć ubezpieczenie zdrowotne zastanawiasz się o najlepszy sposób, aby zabezpieczyć swoją rodzinę. W Indiach, rodzina pływaka i indywidualne ubezpieczenia zdrowotnego są opcje przed wami i oto co one dostarczyć.

Rodzina Pływak jest polityka, która obejmuje więcej niż jeden członek rodziny na czas pokrywą. Tu stała pokrywa jest wspólna dla wszystkich członków rodziny, to znaczy, jeśli Shah Rodzina czterech wziąć pokrywę 4 lakh, cała rodzina może ubiegać się do Rs. 4 lakh razem. Generalnie dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci objęte są w ogólnej strategii pływaka.

Na plus punkty

– To jest mniej kosztowne niż Polityki indywidualne.

– To jest dobre dla młodych rodzin z członków posiadających niskie ryzyko dla zdrowia.

– Możesz dodać natychmiastowe członków rodziny jak współmałżonka i dzieci.

– Inną korzyścią jest to, że w przypadku tylko jednego roszczenia w roku, członek rodziny dostaje większą kwotę roszczenia w stosunku do tego, co on może mieć na indywidualne okładki.

Ex: Shah i pan Mishra są dobrymi przyjaciółmi. Obaj zdają sobie sprawę z ubezpieczenia zdrowotnego i kupił go dla siebie. Shah poszła do przodu i kupił pokrywę Rs. 3 lakh dla jego rodziny też.

W dziwnym wypadku samochodowym, Shah oraz Pan Mishra zostało rannych źle. Koszt kosztów leczenia podszedł do Rs.2.5 lakh dla obu z nich. Shah i pan Mishra obaj mieli cover Rs.1 lakh polityki indywidualnej; Shah miał dodatkową osłonę Rs. 3 lakh w jego rodzinnym pływaka więc nie trzeba płacić ani grosza natomiast Pan Mishra musiał zapłacić Rs 1,50 lakh z kieszeni.

Zatem Pan Shah podwójnie zabezpieczone siebie iw ten sposób uratowany przed kłopotami finansowymi.

W Downers:

– Największą wadą pływaka jest, że jeśli jest więcej niż jeden wniosek w rodzinie w roku, pozostali członkowie rodziny są pozostawione z niewielką pokrywą podobnego przypadku z rodziną pana szacha.

– autor artykułu